Location : Home > A > ASFLMPC-44.000MHZ-T3
ASFLMPC-44.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-44.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-44.000MHZ-T3 OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 88590 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-44.000MHZ-T3 OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 57769 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-44.000MHZ-T3 OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 62495 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-44.000MHZ-T3 OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 88590 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-143-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-143-41-018101 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-143-41-018101 Preci-Dip 147320 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-143-41-018101 Preci-Dip 288290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-43-150-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0719731217 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
310-41-156-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
432102-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws