Location : Home > B > BZX79-C33,133
BZX79-C33,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C33,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C33,133 DIODE ZENER 33V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX79-C33,133 DIODE ZENER 33V 500MW DO-35 241930 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-244-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-244-41-002101 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-244-41-002101 Preci-Dip 147770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-244-41-002101 Preci-Dip 287290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-0503-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 14POS GOLD
14-0503-31 Aries Electronics 157270 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-0503-31 Aries Electronics 279150 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-0503-31 IC 59190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
940-99-020-24-000000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 20POS TIN-LEAD
940-99-020-24-000000 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
940-99-020-24-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN PLCC SOCKET 20POS THRU HOLE EKT Electronics Co., Ltd