Location : Home > P > P212-155.52M
P212-155.52M
Share on FacebookShare on Facebook
P212-155.52M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P212-155.52M 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
P212-155.52M 2016+ 43600 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
P212-155.52M OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD 41675 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
P212-155.52M 654789 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
P212-155.52M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
P212-155.52M ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
28-8350-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-8350-610C Aries Electronics 147830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-8350-610C Aries Electronics 291950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-090-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1502610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1502610000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1502610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLT 5.08 10POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1502610000 Weidmuller 147770 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited