Location : Home > B > BZX79-C16,133
BZX79-C16,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C16,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C16,133 DIODE ZENER 16V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JAN1N5518CUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 500MW DO213AA
JAN1N5518CUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
JAN1N5518CUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ Low Voltage Surface Mount 500 mW Avalanche Diodes WLParts Electronics ltd
0387290918 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0387405504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws