Location : Home > B > BZX79-C16,133
BZX79-C16,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C16,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C16,133 DIODE ZENER 16V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39860-0503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
39860-0503 Molex Connector Corporation 157380 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
TLE-127-01-G-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1779945 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779945 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1779945 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1779945 Phoenix Contact 298190 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1502710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1502710000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1502710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLT 5.08 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1502710000 Weidmuller 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
103414-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
103414-6 Electronics 26731 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
103414-6 IC 38482 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
GRPB291VWCN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
GRPB291VWCN-RC IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GRPB291VWCN-RC NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GRPB291VWCN-RC Sullins Connector Solutions 157250 2016+ CONN HEADER .050 29POS Unitronix Electronics Limited
1974330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1974330000 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1974330000 Weidmuller 157140 2016+ SCD-THR 3.81/24/90F 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
1672750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1672750000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 270 14-POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1672750000 Weidmuller 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1672750000 Weidmuller 288750 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0908143922 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Palladium-Nickel