Location : Home > M > MTZJT-776.2C
MTZJT-776.2C
Share on FacebookShare on Facebook
MTZJT-776.2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MTZJT-776.2C DIODE ZENER 6.2V 500MW DO-34 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MTZJT-776.2C ROHS 74800 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MTZJT-776.2C DIODE ZENER 6.2V 500MW DO-34 231640 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
614-93-628-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
614-93-628-41-001000 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-93-628-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-93-628-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284516-6 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284516-6 TE Connectivity AMP Connectors 157480 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284516-6 TE Connectivity AMP Connectors 298370 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 16POS VERT 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
801-87-007-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold