Location : Home > B > BZX585-C3V3,115
BZX585-C3V3,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX585-C3V3,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX585-C3V3,115 DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD523 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX585-C3V3,115 9800 NXP 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX585-C3V3,115 standard package with RoHS 46280 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX585-C3V3,115 RoHS Compliant 39614 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430710-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws