Location : Home > B > BZX585-C18,115
BZX585-C18,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX585-C18,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX585-C18,115 DIODE ZENER 18V 300MW SOD523 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX585-C18,115 Tape&Reel 36050 NXP 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX585-C18,115 standard package with RoHS 46720 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX585-C18,115 RoHS Compliant 39844 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ5250BT1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
MMSZ5250BT1 ON 43000 14-15+ SOD123 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMSZ5250BT1 ON Semiconductor 231500 1538+ DIODE ZENER 20V 500MW SOD-123 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MMSZ5250BT1 ON Semiconductor (VA) 8000 2012+ DIODE ZENER 20V 500MW SOD-123 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A20740407CARC Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A20740407CARC Eaton 147640 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20740407CARC IC 40970 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20740407CARC NEW 87570 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK55402030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK55402030J0G Amphenol FCI 157870 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.433 Unitronix Electronics Limited
YK55402030J0G IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK55402030J0G NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3211126 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 1-14 AWG
V724125100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V724125100J0G Amphenol FCI 157010 2016+ 350 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
V724125100J0G IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V724125100J0G NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8239 37304 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8239 Original parts 128000 2015+ SMD New & Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
8239 Original parts 128000 2015+ SMD New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
0192040008 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal 4 Way Splice Connector Crimp 18-22 AWG Natural
OQ06718100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ06718100J0G Amphenol FCI 147660 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
OQ06718100J0G IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ06718100J0G NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1759130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1759130 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1759130 Weidmuller 157250 2016+ LP 5.08/09/90 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
1759130 Weidmuller 297410 2016+ LP 5.08/09/90 3.2SN OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1883093 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Card Edge 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)