Location : Home > B > BZX585-C15,115
BZX585-C15,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX585-C15,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX585-C15,115 standard package with RoHS 46990 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX585-C15,115 RoHS Compliant 39524 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX585-C15,115 DIODE ZENER 15V 300MW SOD523 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMDZ5256B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 250MW SOD323
CMDZ5256B TR CENTRAL 989000 16+ROHS SOD323 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
YK30306230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK30306230J0G Amphenol FCI 157120 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK30306230J0G IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK30306230J0G NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1939830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)