Location : Home > B > BZX384-C15,115
BZX384-C15,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-C15,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-C15,115 DIODE ZENER 15V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX384-C15,115 RoHS Compliant 39454 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX384-C15,115 standard package with RoHS 46510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387100307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws