Location : Home > 4 > 416F50025ASR
416F50025ASR
Share on FacebookShare on Facebook
416F50025ASR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F50025ASR CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT 139490 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F50025ASR CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT 41715 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F50025ASR CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT 139490 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F50025ASR CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT 57139 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F50025ASR CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT 98750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387050503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0395240006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1776150-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1776150-4 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776150-4 TE Connectivity AMP Connectors 147850 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1776150-4 TE Connectivity AMP Connectors 287570 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1882722 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole