Location : Home > B > BZX284-C2V7,115
BZX284-C2V7,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX284-C2V7,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX284-C2V7,115 DIODE ZENER 2.7V 400MW SOD110 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX284-C2V7,115 RoHS Compliant 39324 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433211-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws