Location : Home > S > SIT9002AC-38N25DO
SIT9002AC-38N25DO
0387090317 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC 15 ASY C
0387800221 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1589815-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Receptacle Connector 0.025" (0.64mm) Surface Mount, Right Angle Gold
5449500 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5449500 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5449500 Phoenix Contact 157320 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5449500 Phoenix Contact 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-10-015-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
830-10-015-40-001191 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-015-40-001191 Preci-Dip 147140 2016+ CONN HDR 15POS 2MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
830-10-015-40-001191 Preci-Dip 278930 2016+ CONN HDR 15POS 2MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-104809-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-104809-3 TE Connectivity AMP Connectors 156960 2016+ CONN HEADER 4POS VERT LATCH GOLD Unitronix Electronics Limited
5-104809-3 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ CONN HEADER 4POS VERT LATCH GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-215464-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin