Location : Home > B > BZT55C27-GS18
BZT55C27-GS18
Share on FacebookShare on Facebook
BZT55C27-GS18 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT55C27-GS18 Zener Diodes 27 Volt 0.5W 5 80,000 Vishay Semiconductors 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASFLMB-BLANK-XR Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby