Location : Home > S > S4008VS2TP
S4008VS2TP
Share on FacebookShare on Facebook
S4008VS2TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S4008VS2TP 648945 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
S4008VS2TP SCR 400V 8A TO251 156959 Littelfuse Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S4008VS2TP 648945 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
S4008VS2TP SCR 400V 8A TO251 894400 Littelfuse Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT1602AIA3-28S Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 3.75MHz ~ 77.76MHz HCMOS, LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 4.5mA Standby
SIT1602AIA3-28S IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT1602AIA3-28S SiTIME 139770 NEW RoHS OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA3-28S SiTIME 57419 2015+ OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA3-28S SiTIME 97570 2015+ OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V RENXIM Electronics Co.,Ltd.
VJ247M Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers DIODE AVALANCHE BRIDGE 250V
VJ247M Microsemi 157149 15+ DIODE AVALANCHE BRIDGE 250V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VJ247M N/A 78000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BS08D-112 Discrete Semiconductor Products Thyristors - DIACs, SIDACs SIDAC 7-9V 1A TO92-3
BS08D-112 Powerex Inc 242290 1538+ TRIGGER BILTRL SW 175MA TO-92 Alphatek Technology Limited