Location : Home > B > BZT52C6V8S-7
BZT52C6V8S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C6V8S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C6V8S-7-F DIODES SOD-32.. IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C6V8S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C6V8S-7 DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD-323 231860 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9H03200031 Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À20ppm Crystal 12.5pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
650110-000 658974 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
650110-000 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LP300F35CET Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À30ppm Crystal 20pF -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
LP300F35CET CTS-Frequency Controls 61725 1538+ CRYSTAL 30.000000MHZ SMD Alphatek Technology Limited
LP300F35CET IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP300F35CET NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8008AI-11-33S-10.00000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 10MHZ ST
1N5255B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 28V 500MW DO35
OSTTH120160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTTH120160 654978 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
OSTTH120160 NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTH120160 On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERM BLCK 5MM VERT/HOR 12POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
OSTTH120160 RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
16003-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 3 Pole Power Splicer Terminal Block 255A 600V
16003-3 Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLOCK SPLICER 3POS 600V PDB EKT Electronics Co., Ltd
16003-3 Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLOCK SPLICER 3POS 600V PDB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1905984 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1905984 Phoenix Contact 157650 2016+ PC TERM BLOCK 12POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1905984 Phoenix Contact 297930 2016+ PC TERM BLOCK 12POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0190080009 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated