Location : Home > A > ASFLMPC-14.7456MHZ-T3
ASFLMPC-14.7456MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-14.7456MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-14.7456MHZ-T3 OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-14.7456MHZ-T3 OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 57079 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-14.7456MHZ-T3 OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 61805 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-14.7456MHZ-T3 OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387598027 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1141500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole