Location : Home > B > BZT52C24-7
BZT52C24-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C24-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C24-7 DIODE ZENER 24V 500MW SOD-123 232310 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C24-7 SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CB107104 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
CB107104 Eaton 146970 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
CB107104 IC 38580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB107104 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ195451 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ195451 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ195451 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ195451 On Shore Technology Inc. 157520 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
EX140002A0J0G Amphenol FCI 147160 2016+ 500 TB SOCKET MATCH EO Unitronix Electronics Limited
EX140002A0J0G IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ077150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OSTOQ077150 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ077150 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN HEADER 7POS 5.0MM VERT PCB EKT Electronics Co., Ltd
OSTOQ077150 RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0395215002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1952296 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1952296 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1952296 Phoenix Contact 289150 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com