Location : Home > B > BZT52C22S-7
BZT52C22S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C22S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C22S-7-F DIODES SOD323 5450 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C22S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C22S-7 DIODE ZENER 22V 200MW SOD-323 231530 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20020131-G151A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 45¡ã Through Hole
20020131-G151A01LF Amphenol FCI 157530 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020131-G151A01LF Amphenol FCI 298190 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020131-G151A01LF IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H409705B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H409705B00J0G Amphenol FCI 157630 2016+ 500 TB SPR PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
H409705B00J0G IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H409705B00J0G NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395051010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1601664-1 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1601664-1 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL050F23CET Crystals and Oscillators Crystals 5MHz ¡À20ppm Crystal 20pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
GL050F23CET CTS-Frequency Controls 62435 1538+ CRYSTAL 5.000000 MHZ SMD Alphatek Technology Limited
GL050F23CET IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL050F23CET NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1804768 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1804768 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1804768 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1804768 Phoenix Contact 298050 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796683-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-796683-0 TE Connectivity AMP Connectors 298710 2016+ TERM BLK SIDE ENTRY 20POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796683-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796683-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK SIDE ENTRY 20POS 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1871090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1871090000 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1871090000 Weidmuller 157790 2016+ LSF-SMT 3.50/14/90 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
20020303-H091B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
20020303-H091B01LF Amphenol FCI 147710 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020303-H091B01LF Amphenol FCI 288070 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020303-H091B01LF IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1714984 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.375" (9.53mm) Through Hole
1714984 38536 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1714984 Electronics 26191 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1714984 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1714984 STOCK 43130 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0952-0-00-21-00-00-03-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.017" (0.43mm) Dia