Location : Home > B > BZT52C16S-7
BZT52C16S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C16S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C16S-7-F DIODES SOD323 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C16S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C16S-7 DIODE ZENER 16V 200MW SOD-323 231980 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C16S-7 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMAZ7V5-13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 1W SMA
SMAZ7V5-13 DIODES 40000 14-15+ SMA Nego IC Co.Doris@negoic.com
SMAZ7V5-13 Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SMAZ7V5-13 Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A20710407 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A20710407 Eaton 147860 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20710407 Eaton 147490 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20710407 IC 40950 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20710407 NEW 73250 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TD-24.000MCD-T Crystals and Oscillators Oscillators 24MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V Enable/Disable
TD-24.000MCD-T IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TD-24.000MCD-T TXC CORPORATION 41695 1538+ OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TD-24.000MCD-T TXC CORPORATION 57119 2015+ OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-24.000MCD-T TXC CORPORATION 88170 2015+ OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1601765-1 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9HT10-32.768KBZC-T Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À50ppm Crystal 9pF 70 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
MA-506 24.5760M-C0 Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À50ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MA-506 24.5760M-C0 EPSON 57329 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MA-506 24.5760M-C0 IC 36950 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MA-506 24.5760M-C0 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ABM10-32.000MHZ-D30-T3 Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 70 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ABM10-32.000MHZ-D30-T3 Abracon LLC 57249 2015+ CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABM10-32.000MHZ-D30-T3 Abracon LLC 78690 2015+ CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1869480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1869480000 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1869480000 Weidmuller 157330 2016+ LSF-SMT 3.81/14/90 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
281993-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 2 Position Housing Connector Female, Receptacle Clear 0.250" (6.35mm), 0.375" (9.53mm)