Location : Home > T > TD-24.000MCD-T
TD-24.000MCD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TD-24.000MCD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TD-24.000MCD-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 88170 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TD-24.000MCD-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57119 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-24.000MCD-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 41695 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546833-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546833-3 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1546833-3 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1546833-3 IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MVU18-4FLK 3M 8000 2015+ CONN L/FORK INSUL 22-18 AWG #4 enkaite Electronics Co., Ltd
MVU18-4FLK STOCK 43050 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MVU18-4FLK IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-USB/2-A-LP-SMT-R Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Plug Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal