Location : Home > B > BZT52C15-7
BZT52C15-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C15-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C15-7 DIODE ZENER 15V 500MW SOD-123 231500 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C15-7 SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ WLParts Electronics ltd
BZT52C15-7 DIODE ZENER 15V 500MW SOD-123 8000 Diodes Inc (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431102-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431102-04-0 IC 59530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387007804 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate