Location : Home > B > BZT52C13S-7
BZT52C13S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C13S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C13S-7-F DIODES SOD-323 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C13S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C13S-7 DIODE ZENER 13V 200MW SOD-323 231700 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325230-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws