Location : Home > B > BZB84-B5V6,215
BZB84-B5V6,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-B5V6,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-B5V6,215 DIODE ZENER DL 5.6V 300MW SOT-23 242230 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-B5V6,215 DIODE ZENER DL 5.6V 300MW SOT-23 576800 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NPPN322GFNP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
NPPN322GFNP-RC IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN322GFNP-RC NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN322GFNP-RC Sullins Connector Solutions 147590 2016+ CONN HEADER .079 64POS Unitronix Electronics Limited
929870-01-09-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929870-01-09-RB 3M 157460 2016+ CONN SOCKET 9POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929870-01-09-RB 3M 297770 2016+ CONN SOCKET 9POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0878310820 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0878310820 MOLEX 148000 11+ Cinkin International Co., Limited
0878310820 MOLEXELE 4000 10+ Chaoxin Technology (HK) Limited
813-22-018-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 18 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-018-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-018-30-005101 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-22-018-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157410 2016+ CONN SPRING CONT 18 POS .256 SMD Unitronix Electronics Limited
813-22-018-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277590 2016+ CONN SPRING CONT 18 POS .256 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1318114-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.098" (2.50mm)
1-1318114-4 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1318114-4 STOCK 46740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1318114-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1318114-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING TAB 8POS KEY-X PNL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-640251-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)