Location : Home > B > BZB84-B4V7,215
BZB84-B4V7,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-B4V7,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-B4V7,215 DIODE ZENER DL 4.7V 300MW SOT-23 242430 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-B4V7,215 DIODE ZENER DL 4.7V 300MW SOT-23 577000 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
123-13-652-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
123-13-652-41-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
123-13-652-41-001000 IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-652-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-13-652-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 3 LVL .600 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
430710-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430710-12-0 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-131-03-T-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
0038001406 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-147747-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
5-147747-5 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-147747-5 TYCO 619 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
5-147747-5 TYCO 619 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
5-147747-5 TYCO 619 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
2520-5002UG Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2520-5002UG Electronics 25780 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2520-5002UG IC 37961 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2520-5002UG STOCK 46190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
641208-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
641208-2 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
641208-2 STOCK 46020 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1969442-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
1969442-5 TE Connectivity AMP Connectors 157470 2016+ CONN HOUSING PLUG 5POS Unitronix Electronics Limited
1969442-5 TE Connectivity AMP Connectors 278290 2016+ CONN HOUSING PLUG 5POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com