Location : Home > B > BZB84-B3V9,215
BZB84-B3V9,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-B3V9,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-B3V9,215 DIODE ZENER DL 3.9V 300MW SOT-23 241600 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-B3V9,215 DIODE ZENER DL 3.9V 300MW SOT-23 577200 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3044365 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Red 10-26 AWG
3044365 Phoenix Contact 140110 NEW RoHS UT 4-TWIN RD FindCores Electronics Inc.
3044365 Phoenix Contact 242340 1538+ UT 4-TWIN RD Alphatek Technology Limited
3044365 Phoenix Contact 242340 1538+ UT 4-TWIN RD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3044365 Phoenix Contact 88490 2015+ UT 4-TWIN RD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
833-87-088-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55508-144LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
69146-212 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 12 (1 x 12) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold or Gold, GXT?
69146-212 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
69146-212 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69146-212 Amphenol FCI 157210 2016+ JUMPER LOW PRO SR MULTI Unitronix Electronics Limited
811-SS-008-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-SS-008-30-005101 Preci-Dip 147320 2016+ CONN SPRING LOAD 8POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
811-SS-008-30-005101 Preci-Dip 297470 2016+ CONN SPRING LOAD 8POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1986692-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1986692-5 IC 56000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1986692-5 TE Connectivity AMP Connectors 147350 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-1986692-5 TE Connectivity AMP Connectors 297310 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-316065-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1-316065-2 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-316065-2 TE Connectivity AMP Connectors 157030 2016+ CONN HEADER 12POS VERT TIN .100 Unitronix Electronics Limited
1-316065-2 TE Connectivity AMP Connectors 299170 2016+ CONN HEADER 12POS VERT TIN .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com