Location : Home > B > BZB84-B36,215
BZB84-B36,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-B36,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-B36,215 DIODE ZENER DL 36V 300MW SOT23-3 241590 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-B36,215 DIODE ZENER DL 36V 300MW SOT23-3 579000 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-044-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
28-6575-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN
28-6575-10 Aries Electronics 147870 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN Unitronix Electronics Limited
28-6575-10 Aries Electronics 278410 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6575-10 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-13-120-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SFM210-LPPE-D15-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-D15-SM-BK Sullins Connector Solutions 147280 2016+ CONN HEADER 1MM 30POS Unitronix Electronics Limited
310-87-145-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-145-01-666101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
801-87-024-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold