Location : Home > B > BZB84-B30,215
BZB84-B30,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-B30,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-B30,215 DIODE ZENER DL 30V 300MW SOT23-3 241790 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-B30,215 DIODE ZENER DL 30V 300MW SOT23-3 579200 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-87-048-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-048-10-273101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-048-10-273101 Preci-Dip 287610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-43-118-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 18POS GOLD
714-43-118-31-018000 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-118-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157710 2016+ CONN SOCKET SIP 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-118-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278870 2016+ CONN SOCKET SIP 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com