Location : Home > S > SIT9002AC-13N18SB
SIT9002AC-13N18SB
22-4513-10H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-4513-10H Aries Electronics 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-4513-10H Aries Electronics 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796639-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-796639-9 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-796639-9 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-796639-9 TE Connectivity AMP Connectors 157530 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-796639-9 TE Connectivity AMP Connectors 298910 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-020-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-020-30-001191 Preci-Dip 147780 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-020-30-001191 Preci-Dip 287470 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
69146-212 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 12 (1 x 12) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold or Gold, GXT?
69146-212 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
69146-212 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69146-212 Amphenol FCI 157210 2016+ JUMPER LOW PRO SR MULTI Unitronix Electronics Limited
814-22-012-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-012-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-012-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-012-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 12POS DUAL .430 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-012-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 12POS DUAL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-062-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 62 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-062-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-062-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-062-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS SNGL .295 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-062-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS SNGL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
826-22-040-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 40 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
826-22-040-00-001000 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826-22-040-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157730 2016+ CONN HDR SPRING DL 40POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
826-22-040-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278350 2016+ CONN HDR SPRING DL 40POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1969442-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 13 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
1-1969442-3 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1969442-3 TE Connectivity AMP Connectors 157050 2016+ CONN RCP THOUSING 13POS 2.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1969442-3 TE Connectivity AMP Connectors 277890 2016+ CONN RCP THOUSING 13POS 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104549-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
104549-2 Electronics 26781 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
104549-2 Electronics 26781 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
213768-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole, Right Angle Gold
213768-4 Electronics 25859 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
213768-4 Electronics 25859 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
213768-4 STOCK 46530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
43650-0704 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
43650-0704 Molex 15000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
43650-0704 Molex Connector Corporation 297410 2016+ CONN HEADER 7POS 3MM RT ANG AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com