Location : Home > B > BSS84PH6433XTMA1
BSS84PH6433XTMA1
Share on FacebookShare on Facebook
BSS84PH6433XTMA1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BSS84PH6433XTMA1 SOT-23 36000 INFINEON 2016+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
UB3H3-700 Fans, Thermal Management DC Fans FAN BLOWER 17X3MM VAPO 3VDC WIRE
UB3H3-700 ELECTRONIC 25239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UB3H3-700 IC 37730 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
UB3H3-700 Sunon Fans 8000 16+ MIGHTY MINI BLOWER 3V 17X3.5MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NVMFS5C682NLT3G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V SO8FL
ATS-20B-209-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
STL10HN65M2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single POWER MOSFET
FQT3P20TF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 200V 0.67A SOT-223
FQT3P20TF Fairchild 262240 1538+ MOSFET P-CH 200V 670MA SOT-223-4 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
FQT3P20TF NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FQT3P20TF Originalnew 58201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BF3121 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 95 Ohm @ 100MHz ID 0.591" Dia (15.00mm) OD 1.240" Dia (31.50mm) Length 0.840" (21.50mm)