Location : Home > S > SC5022FH-220
SC5022FH-220
Share on FacebookShare on Facebook
SC5022FH-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC5022FH-220 INDUCTOR SMD 22UH 7.6A 100KHZ 57219 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5022FH-220 INDUCTOR SMD 22UH 7.6A 100KHZ 61945 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited