Location : Home > B > BK0603LL220-T
BK0603LL220-T
Share on FacebookShare on Facebook
BK0603LL220-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BK0603LL220-T FERRITE BEAD 22 OHM 0201 8000 Taiyo Yuden (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BK0603LL220-T SMD 856000 TAIYO 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
BK0603LL220-T 15+ 240000 TAIYOYUDEN 15+ New parts and Stock On Hand Futune Electronics Co.Limitd
BK0603LL220-T 2012+ 8000 Taiyo Yuden (VA) 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-05B-89-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T766
1SS416,L3M Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 100MA FSC