Location : Home > B > BK0603LL100-T
BK0603LL100-T
Share on FacebookShare on Facebook
BK0603LL100-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BK0603LL100-T SMD 25000 TAIYO 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BK0603LL100-T FERRITE BEAD 10 OHM 0201 8000 Taiyo Yuden (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BK0603LL100-T SMD 856000 TAIYO 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
BK0603LL100-T 2012+ 8000 Taiyo Yuden (VA) 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-13H-184-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766
ATS-17A-104-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
T512FSE Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER
T512FSE 465978 13+ fenyang electronics co.,ltd
T512FSE 14658 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T512FSE Crydom Co. 1629 15+ MODULE POWER Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T512FSE IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-05A-96-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412
4106-003LF Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) EMI Filter Axial, Eyelet
4106-003LF IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-02F-181-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-04E-116-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
ATS-01A-150-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412
ATS-02B-200-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
BHL-12-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Barbed Fastener Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4"
BHL-12-01 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BHL-12-01 Richco Plastic Co 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
BHL-12-01 Richco Plastic Co 8000 2012+ LCBS BLIND HOLE 3/4 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ATS-11A-207-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12MM XCUT
ATS-19C-184-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB
940-195 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.195" (4.95mm) Natural
940-195 IC 56110 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7427927112 Filters Ferrite Beads and Chips 120 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 350mA 1 Lines 350 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
7427927112 WE 12802 2014+ Inductance Protec Engineering (S) Pte Ltd
7427927112 WurthElek 50000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
7427927112 WurthElek 50000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
7427927112 WurthElek 50000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
SC5022FH-1R5 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 14.2A 4 mOhm Max Nonstandard
SC5022FH-1R5 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5022FH-1R5 NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC5022FH-1R5 Signal Transformer 57319 2015+ INDUCTOR SMD 1.5UH 25A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5022FH-1R5 Signal Transformer 62045 1531+ INDUCTOR SMD 1.5UH 25A 100KHZ Alphatek Technology Limited
906-135 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.135" (3.43mm) Natural