Location : Home > B > BFC247936684
BFC247936684
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247936684 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247936684 CAP FILM 680NF 5 160VDC RAD 1304400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247936684 CAP FILM 680NF 5 160VDC RAD 675400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC247936684 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03056 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving 1" ALUM FIBERGLASS SLVNG