Location : Home > L > LGJ2E151MELY20
LGJ2E151MELY20
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2E151MELY20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2E151MELY20 CAP ALUM 150UF 20 250V SNAP 588200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGJ2E151MELY20 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 250V 20 SNAP-IN 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGJ2E151MELY20 CAP ALUM 150UF 20 250V SNAP 693400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGJ2E151MELY20 CAP ALUM 150UF 20 250V SNAP 588200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGJ2E151MELY20 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 250V 20 SNAP-IN 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025174008 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H