Location : Home > B > BFC246851825
BFC246851825
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246851825 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246851825 CAP FILM 8.2UF 10 100VDC RAD 799500 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC246851825 Film Capacitors 8.5uF 10 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC246851825 CAP FILM 8.2UF 10 100VDC RAD 904700 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC246851825 CAP FILM 8.2UF 10 100VDC RAD 799500 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited