Location : Home > B > BFC233824225
BFC233824225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233824225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233824225 CAP FILM 2.2UF 20 310VAC RAD 799600 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC233824225 CAP FILM 2.2UF 20 310VAC RAD 799600 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC233824225 10000 VISHAY 2013+ INSTOCK Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
BFC233824225 25000 VISHAY 2014+ IN STOCK Leading(HK) IC Distributor Limited
BFC233824225 Film Capacitors 2.2uF 20 275volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC233824225 Film Capacitors 2.2uF 20 275volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com