Location : Home > B > BFC246828125
BFC246828125
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246828125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246828125 CAP FILM 1.2UF 10 400VDC RAD 1426400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246828125 CAP FILM 1.2UF 10 400VDC RAD 797400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246828125 Film Capacitors 1.2uF 10 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com