Location : Home > M > MMP2W4P7K
MMP2W4P7K
Share on FacebookShare on Facebook
MMP2W4P7K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMP2W4P7K Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMP2W4P7K Original&New&Rhos 73500 . 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMP2W4P7K CAP FILM 4.7UF 250VDC AXIAL 1356200 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MMP2W4P7K CAP FILM 4.7UF 250VDC AXIAL 696200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MMP2W4P7K CAP 4.7UF 250V METAL POLY 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd