Location : Home > B > BFC246752824
BFC246752824
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246752824 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246752824 CAP FILM 820NF 5 100VDC RAD 1212700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246752824 CAP FILM 820NF 5 100VDC RAD 577700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
166-90213 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving HELAGUARD - NON-METALLIC CONDUIT
C1.5DG6 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COVER DUCT PVC DGY 1.5"(6=6')