Location : Home > B > BFC237543181
BFC237543181
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237543181 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237543181 CAP FILM 180PF 3.5 2000VDC RAD 1442700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237543181 CAP FILM 180PF 3.5 2000VDC RAD 794700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237543181 Film Capacitors 180pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com