Location : Home > B > BFC246705824
BFC246705824
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246705824 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246705824 CAP FILM 820NF 5 100VDC RAD 1218600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246705824 CAP FILM 820NF 5 100VDC RAD 582300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246705824 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
F6F2.00TB Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving FLAME RETARDANT 2" BLACK 50'
F6F2.00TB IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F6F2.00TB NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS80E471MDNASQPX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H