Location : Home > B > BFC238552273
BFC238552273
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238552273 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238552273 2013+ 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC238552273 Film Capacitors MKP 0027 F 5 1600 Vdc Pitch 15mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC238552273 CAP FILM 0.027 UF 5 1600 VDC R 1532600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238552273 CAP FILM 0.027 UF 5 1600 VDC R 887300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com