Location : Home > B > B32653A2152K
B32653A2152K
Share on FacebookShare on Facebook
B32653A2152K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32653A2152K Film Capacitors 0.0015uF 2KV 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32653A2152K FILM CAP 1.5NF 10 2000V MKP 1447200 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32653A2152K FILM CAP 1.5NF 10 2000V MKP 799200 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com