Location : Home > D > DPP2S47K-F
DPP2S47K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPP2S47K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPP2S47K-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DPP2S47K-F Film Capacitors 0.047uF 250Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DPP2S47K-F CAP FILM 0.047UF 250VDC RADIAL 1332700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DPP2S47K-F Film Capacitors 0.047uF 250Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DPP2S47K-F CAP FILM 0.047UF 250VDC RADIAL 687400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com