Location : Home > B > BFC238361102
BFC238361102
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238361102 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238361102 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC238361102 CAP FILM 1NF 5 2000VDC RAD 1515700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238361102 CAP FILM 1NF 5 2000VDC RAD 886700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWT-7 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SHIELD TERMINATOR SOLDER SLEEVE
CWT-7 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWT-7 NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SO63-5-55-20-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD