Location : Home > C > C1210C103K1RACTU
C1210C103K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C103K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C103K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 10000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1210C103K1RACTU CAP CER 10000PF 100V X7R 1210 780800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1210C103K1RACTU standard package with RoHS 45530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.