Location : Home > B > BFC238321623
BFC238321623
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238321623 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238321623 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC238321623 CAP FILM 62NF 5 630VDC RAD 875800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC238321623 CAP FILM 62NF 5 630VDC RAD 1531800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-60400 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 4MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 100M