Location : Home > B > BFC238300434
BFC238300434
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238300434 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238300434 Film Capacitors 0.43uF 5 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC238300434 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875075561009 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 270UF 20% 25V SMD
875105544002 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V SMD