Location : Home > C > CC1206JRNPOBBN101
CC1206JRNPOBBN101
Share on FacebookShare on Facebook
CC1206JRNPOBBN101 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CC1206JRNPOBBN101 CAP CER 100PF 500V 5 NPO 1206 580700 Yageo 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CC1206JRNPOBBN101 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100pF 500V NPO 5 80,000 Yageo 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CC1206JRNPOBBN101 Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CC1206JRNPOBBN101 1206-2 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com